Livebib
Menu

TOR450 - Tor des Glaciers

TORX TOR450 - Tor des Glaciers 2026 · 11 september 2026 · Courmayeur · 450 km · 32.000 hoogtemeters. Onderdelen, afstanden en officiële website op Livebib.

Courmayeur

Afstand
450 km
Hoogtemeters
+32.000 m
Hoogste punt
3.299 mCol Loson
Life bases
3
Posten
36
Tijdslimiet
≤ 190 h
Start
20:00vr 11 sep

Het parcours is verlegd op 10 september 2026, 2,4 km langer

Het parcours

De hele wedstrijd, als een bergkam

▲ Col Loson · 3.299 m
Start0 kmTOR450 Base Vita 1 - Cogne161,7 km · ma 12:00TOR450 Base Vita 2 - Donnas229,9 km · di 13:00TOR450 Base Vita 3 - Gressoney288,6 km · wo 22:00Finish445,7 km · za 18:00

● life base▲ hoogste punt

Over TORX TOR450 - Tor des Glaciers 2026

TORX TOR450 - Tor des Glaciers 2026 startte op vrijdag 11 september 2026 om 20:00 in Courmayeur.

TOR450 - Tor des Glaciers: 450 km, 32.000 hoogtemeters, start en finish in Courmayeur, tijdslimiet 190 u.

Op het parcours liggen 36 posten, waarvan 6 met een sluitingstijd.

De beklimmingen

De beklimmingen die de dag bepalen

  1. 3D
    01

    Arête du Mont Favre

    9,2 km+1.264 m13,8 %

    top bij km 10,4

  2. 3D
    02

    Col Bassac Deré

    10,8 km+1.303 m12 %

    top bij km 94,7

  3. 3D
    03

    Col Della Fricolla

    7,8 km+1.340 m17,3 %

    top bij km 202,7

  4. 3D
    04

    Colle Della Bettolina Superiore

    19,2 km+1.763 m9,2 %

    top bij km 306,5

  5. 3D
    05

    Colle Superiore delle Cime Bianche - waypoint

    8,7 km+1.123 m13 %

    top bij km 324,2

Het parcours

Op de kaart

TOR450 - Tor des Glaciers 2026Open de kaart op volledige resolutie

Het parcours

Gemarkeerde routes langs het parcours

Het roadbook

Posten

Elke post op het parcours. Life bases hebben een sluitingstijd in de lokale tijd van de wedstrijd.

  1. TOR450 - START LINE

    161,7 km tot TOR450 Base Vita 1 - Cogne

    0 km1.234 m

    1. Rif. Maison Vieille5,91.961
    2. Rif. Elisabetta162.100
    3. Rif. Deffeyes45,82.471
    4. Hotel Paramont59,21.641
    5. Rif. Bezzi89,42.292
    6. Rif. Benevolo99,62.290
    7. Rif. Savoia109,52.629
    8. Rif. Vittorio Emanuele II122,82.728
    9. Rif. Federico Chabod128,52.754
    10. Eau Rousse136,71.707
    11. Rif. Vittorio Sella152,72.589
  2. TOR450 Base Vita 1 - Cogne

    life base68,2 km tot TOR450 Base Vita 2 - Donnas

    161,7 km1.584 mSluit ma 12:00

    1. Rif. Grauson170,72.382
    2. Rif. del Misérin183,42.457
    3. Rif. Dondena186,92.176
    4. Dortoir Retempio211,41.480
    5. Rif. Alpe Bonze220,61.848
  3. TOR450 Base Vita 2 - Donnas

    life base58,6 km tot TOR450 Base Vita 3 - Gressoney

    229,9 km334 mSluit di 13:00

    1. Rif. Coda2502.176
    2. Rif. Barma258,11.886
    3. Niel - La Gruba2731.815
  4. TOR450 Base Vita 3 - Gressoney

    life base157,1 km tot TORX Finish Line

    288,6 km1.431 mSluit wo 22:00

    1. Ristoro Sitten301,52.301
    2. Rif. Guide di Frachey314,52.086
    3. Hotel Lo Stambecco332,52.544
    4. Rif. Perucca-Vuillermoz355,12.903
    5. Ristoro Place Moulin366,61.995vr 01:00
    6. Rif. Crête Sèche376,62.419
    7. Rif. Champillon398,72.347vr 15:30
    8. Hotel Italia418,32.447
    9. Rif. Frassati427,72.726
    10. Pas Entre Deux Sauts4342.428
    11. Mont de la Saxe440,91.926
    12. Parco Bollino445,21.303
    13. TORX Finish Line445,71.233za 18:00

Het parcours is verlegd

Wat er is veranderd sinds het parcours werd gepubliceerd

De doorgetrokken groene lijn is waar de wedstrijd nu loopt. Gestippeld is het terrein dat is losgelaten. Nieuwste wijziging eerst.

  1. 10 september 2026

    2,4 km langer108 m meer klimmen445,7 km

    km 341,2–349,1tussen Hotel Lo Stambecco en Rif. Perucca-Vuillermoz

    Hotel Lo StambeccoHotel Lo StambeccoHotel Lo StambeccoRifugio Duca degli Abruzzi all'OriondéHotel Lo StambeccoColle de ValcourneraRifugio Duca degli Abruzzi all'OriondéHotel Lo StambeccoRif. Perucca-VuillermozColle Superiore delle Cime Bianche - waypointColle de ValcourneraRifugio Duca degli Abruzzi all'OriondéHotel Lo StambeccoRif. Perucca-VuillermozColle Superiore delle Cime Bianche - waypointColle de ValcourneraRifugio Duca degli Abruzzi all'Oriondé

    Het nieuwe parcours, stuk voor stuk

    1. km 341,2–349,1

      nieuw 7,8 km · was 5,2 km · 105 m meer klimmen

  2. 7 september 2026

    5,6 km langer126 m minder klimmen443,3 km

    km 128,9–161,2tussen Rif. Federico Chabod en TOR450 Base Vita 1 - Cogne

    Rif. Federico ChabodRif. Federico ChabodRif. Vittorio SellaRifugio Tetras LyreRif. Federico ChabodRif. Vittorio SellaRifugio Vittorio Emanuele II NuovoRif. Federico ChabodRif. Vittorio Emanuele IIEau RousseRif. Vittorio SellaRif. Federico ChabodRif. Vittorio Emanuele IIEau RousseRif. Vittorio SellaRifugio Tetras LyreRif. Federico ChabodRif. Vittorio Emanuele IIEau RousseRif. Vittorio SellaRifugio Tetras Lyre

    Het nieuwe parcours, stuk voor stuk

    1. km 128,9–144,6

      nieuw 15,8 km · was 6,9 km · 608 m meer klimmen

    2. km 152,8–161,2

      nieuw 8,4 km · was 9,8 km · 329 m minder klimmen

    • !!! Passage du Grand Neyronvervallen
    • Eau Roussenieuw
    • Col de la Roussevervallen
    • Le Ors-Dessus - waypointvervallen
  3. 2 september 2026

    1,7 km korter272 m minder klimmen437,7 km

    km 118,3–309,7tussen Pont Valsavarenche en Colle Superiore delle Cime Bianche - waypoint

    Eau RousseRif. Vittorio Emanuele IIRif. Federico ChabodEau RousseRif. Vittorio Emanuele IIRif. Federico ChabodRifugio Tetras LyreEau RousseRif. Vittorio Emanuele IIRif. Federico ChabodRifugio Tetras LyreEau RousseRif. Vittorio Emanuele IIRif. Federico ChabodRifugio Tetras LyreEau RousseRif. Vittorio Emanuele IIRif. Federico ChabodRifugio Tetras LyreEau RousseRif. Vittorio Emanuele IIRif. Federico ChabodRifugio Tetras Lyre
    km 118,3–132,7
    km 276,5–277,2
    Rif. Guide di FracheyRistoro SittenRif. Guide di FracheyRistoro SittenColle Della Bettolina SuperioreRif. Guide di FracheyRistoro SittenColle Della Bettolina SuperioreRifugio G.B. FerraroRif. Guide di FracheyRistoro SittenColle Della Bettolina SuperioreRifugio G.B. FerraroRifugio JutzRif. Guide di FracheyRistoro SittenColle Della Bettolina SuperioreRifugio G.B. FerraroRifugio JutzRif. Guide di FracheyRistoro SittenColle Della Bettolina SuperioreRifugio G.B. FerraroRifugio Jutz
    km 292,9–309,7

    Het nieuwe parcours, stuk voor stuk

    1. km 118,3–118,6

      nieuw 278 m · was 389 m · 4 m minder klimmen

    2. km 132,5–132,7

      nieuw 273 m

    3. km 276,5–277,2

      nieuw 662 m · was 471 m

    4. km 292,9–293,3

      nieuw 394 m · was 875 m · 8 m meer klimmen

    5. km 309,3–309,7

      nieuw 438 m · was 269 m · 54 m minder klimmen

    6. km 292,2–292,4 op het oude parcours

      verwijderd · was 236 m · 10 m minder klimmen

    • Mont de la Saxenieuw
    • Parco Bollinonieuw

De hele parcoursgeschiedenis

Parcoursgegevens gecontroleerd op 10 september 2026