Livebib
Menu

TOR130 - Tot Dret

TORX TOR130 - Tot Dret 2026 · 15 september 2026 · Gressoney-Saint-Jean · 130 km · 12.000 hoogtemeters. Onderdelen, afstanden en officiële website op Livebib.

Gressoney-Saint-Jean → Courmayeur

Afstand
130 km
Hoogtemeters
+12.000 m
Hoogste punt
2.921 mCol Malatrà
Life bases
1
Posten
36
Tijdslimiet
≤ 44 h
Start
21:00di 15 sep

Het parcours

De hele wedstrijd, als een bergkam

▲ Col Malatrà · 2.921 m
Start0 kmOyace74,5 km · wo 19:30Finish136,3 km · do 17:00

● life base▲ hoogste punt

Over TORX TOR130 - Tot Dret 2026

TORX TOR130 - Tot Dret 2026 startte op dinsdag 15 september 2026 om 21:00 in Gressoney-Saint-Jean.

TOR130 - Tot Dret: 130 km, 12.000 hoogtemeters, van Gressoney-Saint-Jean naar Courmayeur, tijdslimiet 44 u.

Op het parcours liggen 36 posten, waarvan 5 met een sluitingstijd.

De beklimmingen

De beklimmingen die de dag bepalen

  1. 3D
    01

    Col Pinter

    6,6 km+1.380 m20,9 %

    top bij km 8

  2. 3D
    02

    Col de Nannaz

    9,5 km+1.209 m12,7 %

    top bij km 24,8

  3. 3D
    03

    Col Brison

    6,4 km+1.258 m19,7 %

    top bij km 80,2

  4. 3D
    04

    Col de Champillon

    6,5 km+1.347 m20,7 %

    top bij km 92,1

  5. 3D
    05

    Col Malatrà

    11,1 km+1.396 m12,6 %

    top bij km 118,9

Het parcours

Op de kaart

TOR130 - Tot Dret 2026Open de kaart op volledige resolutie

Het parcours

Gemarkeerde routes langs het parcours

Het roadbook

Posten

Elke post op het parcours. Life bases hebben een sluitingstijd in de lokale tijd van de wedstrijd.

  1. TOR130 START

    74,5 km tot Oyace

    0 km1.384 m

    1. Rif. Alpenzu3,61.774
    2. Col Pinter82.779
    3. Cuneaz11,82.047
    4. Champoluc15,51.576
    5. Saint-Jaques18,31.702
    6. Rif. Grand Tournalin23,32.543
    7. Col de Nannaz24,82.770
    8. Col Des Fontaines26,22.673
    9. Cheneil29,12.120
    10. Ristoro Valtournenche32,11.504wo 08:00
    11. Rif. Barmasse372.172
    12. Fenetre D'ersaz412.272
    13. Gordza48,11.987
    14. Col Fenêtre - Torgnon49,71.994
    15. Rif. Lo Magià55,51.998
    16. Rif. Cuney592.634
    17. Col de Chaleby61,32.645
    18. Bivacco Clermont63,62.714
    19. Col de Vessonaz64,22.760
  2. BaseVita-Oyace

    life base61,8 km tot TORX Finish Line

    74,5 km1.349 mSluit wo 19:30

    1. Bruson Arp78,52.193
    2. Col Brison80,22.503
    3. Ollomont86,41.391do 00:00
    4. Rif. Champillon912.434
    5. Col de Champillon92,12.704
    6. Ponteille97,61.877
    7. Saint Rhemy105,91.611
    8. Bosses107,71.546do 07:00
    9. Merdeux - waypoint115,42.262
    10. Rif. Frassati116,82.540
    11. Col Malatrà118,92.871
    12. Rif. Bonatti124,52.022
    13. Mont de la Saxe131,72.019
    14. Rif. Bertone - waypoint131,91.989
    15. TORX Finish Line136,31.230do 17:00

Parcoursgegevens gecontroleerd op 23 augustus 2026