Livebib
Izbornik

TOR130 - Tot Dret

TORX TOR130 - Tot Dret 2026 · 15. rujna 2026. · Gressoney-Saint-Jean · 130 km · 12.000 m uspona. Kategorije, udaljenosti i službena stranica na Livebibu.

Gressoney-Saint-Jean → Courmayeur

Udaljenost
130 km
Uspon
+12.000 m
Najviša točka
2.921 mCol Malatrà
Životne baze
1
Postaje
36
Vremensko ograničenje
≤ 44 h
Start
21:00uto, 15. ruj

Staza

Cijela utrka, kao greben

▲ Col Malatrà · 2.921 m
Start0 kmOyace74,5 km · sri 19:30Finish136,3 km · čet 17:00

● životna baza▲ najviša točka

O utrci TORX TOR130 - Tot Dret 2026

Start utrke TORX TOR130 - Tot Dret 2026 bio je utorak, 15. rujna 2026. u 21:00, mjesto Gressoney-Saint-Jean.

TOR130 - Tot Dret: 130 km, 12.000 m uspona, od Gressoney-Saint-Jean do Courmayeur, vremensko ograničenje 44 h.

Broj postaja na stazi: 36, od toga s vremenskim ograničenjem: 5.

Usponi

Usponi koji odlučuju dan

  1. 3D
    01

    Col Pinter

    6,6 km+1.380 m20,9 %

    vrh na km 8

  2. 3D
    02

    Col de Nannaz

    9,5 km+1.209 m12,7 %

    vrh na km 24,8

  3. 3D
    03

    Col Brison

    6,4 km+1.258 m19,7 %

    vrh na km 80,2

  4. 3D
    04

    Col de Champillon

    6,5 km+1.347 m20,7 %

    vrh na km 92,1

  5. 3D
    05

    Col Malatrà

    11,1 km+1.396 m12,6 %

    vrh na km 118,9

Staza

Na karti

TOR130 - Tot Dret 2026Otvori kartu u punoj razlučivosti

Staza

Označene staze na trasi

Roadbook

Stanice

Svaka postaja na stazi. Životne baze imaju vremensku granicu u lokalnom vremenu utrke.

  1. TOR130 START

    74,5 km do Oyace

    0 km1.384 m

    1. Rif. Alpenzu3,61.774
    2. Col Pinter82.779
    3. Cuneaz11,82.047
    4. Champoluc15,51.576
    5. Saint-Jaques18,31.702
    6. Rif. Grand Tournalin23,32.543
    7. Col de Nannaz24,82.770
    8. Col Des Fontaines26,22.673
    9. Cheneil29,12.120
    10. Ristoro Valtournenche32,11.504sri 08:00
    11. Rif. Barmasse372.172
    12. Fenetre D'ersaz412.272
    13. Gordza48,11.987
    14. Col Fenêtre - Torgnon49,71.994
    15. Rif. Lo Magià55,51.998
    16. Rif. Cuney592.634
    17. Col de Chaleby61,32.645
    18. Bivacco Clermont63,62.714
    19. Col de Vessonaz64,22.760
  2. BaseVita-Oyace

    life base61,8 km do TORX Finish Line

    74,5 km1.349 mZatvara se sri 19:30

    1. Bruson Arp78,52.193
    2. Col Brison80,22.503
    3. Ollomont86,41.391čet 00:00
    4. Rif. Champillon912.434
    5. Col de Champillon92,12.704
    6. Ponteille97,61.877
    7. Saint Rhemy105,91.611
    8. Bosses107,71.546čet 07:00
    9. Merdeux - waypoint115,42.262
    10. Rif. Frassati116,82.540
    11. Col Malatrà118,92.871
    12. Rif. Bonatti124,52.022
    13. Mont de la Saxe131,72.019
    14. Rif. Bertone - waypoint131,91.989
    15. TORX Finish Line136,31.230čet 17:00

Podaci o stazi provjereni 23. kolovoza 2026.