Livebib
Menu

E101 - Ultra Trail

Eiger Ultra Trail by UTMB E101 - Ultra Trail 2027 · 17 juli 2027 · Grindelwald · 101 km · 6.700 hoogtemeters. Parcours, starttijd en live volgen op Livebib.

Grindelwald → Finish

Afstand
101 km
Hoogtemeters
+6.700 m
Hoogste punt
2.679 mFaulhorn
drop bag
1
Posten
16
Tijdslimiet
≤ 25 h
Start
04:00za 17 jul

Het parcours

De hele wedstrijd, als een bergkam

▲ Faulhorn · 2.679 m
Start0 kmBurglauenen53,8 kmFinish99,1 km

◆ drop bag▲ hoogste punt

Over Eiger Ultra Trail by UTMB E101 - Ultra Trail 2027

Eiger Ultra Trail by UTMB E101 - Ultra Trail 2027 start op zaterdag 17 juli 2027 om 04:00 in Grindelwald.

E101 - Ultra Trail: 101 km, 6.700 hoogtemeters, van Grindelwald naar Finish, tijdslimiet 25 u.

Op het parcours liggen 16 posten.

De beklimmingen

De beklimmingen die de dag bepalen

  1. 3D
    01

    Byhorn

    5,6 km+558 m9,9 %

    top bij km 5,6

  2. 3D
    02

    First

    4,2 km+615 m14,7 %

    top bij km 23,1

  3. 3D
    03

    Faulhorn

    3,1 km+634 m20,7 %

    top bij km 34,5

  4. 3D
    04

    Beklimming na Burglauenen

    3,8 km+597 m15,5 %

    top bij km 57,9

  5. 3D
    05

    Männlichen

    4,7 km+949 m20,2 %

    top bij km 67,3

Het parcours

Op de kaart

E101 - Ultra Trail 2027Open de kaart op volledige resolutie

Het parcours

Gemarkeerde routes langs het parcours

Het roadbook

Posten

  1. Start

    crew53,8 km tot Burglauenen

    0 km1.034 m

    1. Gr. Scheideggcrew8,71.956
    2. Bortcrew17,91.562
    3. Firstcrew23,32.167
    4. Feld29,72.131
    5. Faulhorn34,52.677
    6. Egg39,92.130
    7. Schwandcrew47,71.559
  2. Burglauenen

    drop bagcrew45,2 km tot Finish

    53,8 km899 m

    1. Wengencrew62,61.276
    2. Männlichencrew67,32.225
    3. Kleine Scheideggcrew77,42.046
    4. Eigergletschercrew81,12.329
    5. Brandeggcrew88,51.335
    6. Pfingsteggcrew94,81.389
    7. Finishcrew99,11.035

Parcoursgegevens gecontroleerd op 6 september 2026