Livebib
Izbornik

E101 - Ultra Trail

Eiger Ultra Trail by UTMB E101 - Ultra Trail 2027 · 17. srpnja 2027. · 101 km · 6.700 m uspona. Staza, vrijeme starta i praćenje uživo na Livebibu.

Grindelwald → Finish

Udaljenost
101 km
Uspon
+6.700 m
Najviša točka
2.679 mFaulhorn
drop bag
1
Postaje
16
Vremensko ograničenje
≤ 25 h
Start
04:00sub, 17. srp

Staza

Cijela utrka, kao greben

▲ Faulhorn · 2.679 m
Start0 kmBurglauenen53,8 kmFinish99,1 km

◆ drop bag▲ najviša točka

O utrci Eiger Ultra Trail by UTMB E101 - Ultra Trail 2027

Start utrke Eiger Ultra Trail by UTMB E101 - Ultra Trail 2027: subota, 17. srpnja 2027. u 04:00, mjesto Grindelwald.

E101 - Ultra Trail: 101 km, 6.700 m uspona, od Grindelwald do Finish, vremensko ograničenje 25 h.

Broj postaja na stazi: 16.

Usponi

Usponi koji odlučuju dan

  1. 3D
    01

    Byhorn

    5,6 km+558 m9,9 %

    vrh na km 5,6

  2. 3D
    02

    First

    4,2 km+615 m14,7 %

    vrh na km 23,1

  3. 3D
    03

    Faulhorn

    3,1 km+634 m20,7 %

    vrh na km 34,5

  4. 3D
    04

    Uspon nakon Burglauenen

    3,8 km+597 m15,5 %

    vrh na km 57,9

  5. 3D
    05

    Männlichen

    4,7 km+949 m20,2 %

    vrh na km 67,3

Staza

Na karti

E101 - Ultra Trail 2027Otvori kartu u punoj razlučivosti

Staza

Označene staze na trasi

Roadbook

Stanice

  1. Start

    podrška53,8 km do Burglauenen

    0 km1.034 m

    1. Gr. Scheideggpodrška8,71.956
    2. Bortpodrška17,91.562
    3. Firstpodrška23,32.167
    4. Feld29,72.131
    5. Faulhorn34,52.677
    6. Egg39,92.130
    7. Schwandpodrška47,71.559
  2. Burglauenen

    drop bagpodrška45,2 km do Finish

    53,8 km899 m

    1. Wengenpodrška62,61.276
    2. Männlichenpodrška67,32.225
    3. Kleine Scheideggpodrška77,42.046
    4. Eigergletscherpodrška81,12.329
    5. Brandeggpodrška88,51.335
    6. Pfingsteggpodrška94,81.389
    7. Finishpodrška99,11.035

Podaci o stazi provjereni 6. rujna 2026.