Livebib
Menu

TOR330 - Tor des Géants

TORX TOR330 - Tor des Géants 2026 · 13 september 2026 · Courmayeur · 330 km · 24.000 hoogtemeters. Onderdelen, afstanden en officiële website op Livebib.

Courmayeur

Afstand
330 km
Hoogtemeters
+24.000 m
Hoogste punt
3.298 mCol Loson
Life bases
6
Posten
81
Tijdslimiet
≤ 150 h
Start
10:00 / 12:00zo 13 sep

Het parcours

De hele wedstrijd, als een bergkam

▲ Col Loson · 3.298 m
Start0 kmValgrisenche48,5 km · ma 05:00Cogne104 km · di 04:00Donnas149,8 km · wo 00:00Gressoney203,8 km · wo 23:00Valtournenche237,5 km · do 19:00Ollomont287 km · vr 17:00Finish337 km · za 16:00

● life base▲ hoogste punt

Over TORX TOR330 - Tor des Géants 2026

TORX TOR330 - Tor des Géants 2026 startte op zondag 13 september 2026 om 10:00 / 12:00 in Courmayeur.

TOR330 - Tor des Géants: 330 km, 24.000 hoogtemeters, start en finish in Courmayeur, tijdslimiet 150 u.

Op het parcours liggen 81 posten, waarvan 15 met een sluitingstijd.

Filmisch 3D-verhaal330 km

Vlieg het hele parcours in 3D

Het parcours van start tot finish, gevlogen over het echte terrein en verteld hoofdstuk voor hoofdstuk, met beklimmingen en posten benoemd als ze voorbijkomen.

Start de vluchtMet vertelstem

De beklimmingen

De beklimmingen die de dag bepalen

  1. 3D
    01

    Col d'Arp

    7,4 km+1.396 m19 %

    top bij km 8,9

  2. 3D
    02

    Col Loson

    12,2 km+1.646 m13,5 %

    top bij km 90,6

  3. 3D
    03

    Rif. Coda

    6,8 km+1.381 m20,3 %

    top bij km 167,3

  4. 3D
    04

    Col Pinter

    10,8 km+1.441 m13,3 %

    top bij km 213,3

  5. 3D
    05

    Col Malatrà

    11,1 km+1.396 m12,6 %

    top bij km 319,5

Het parcours

Op de kaart

TOR330 - Tor des Géants 2026Open de kaart op volledige resolutie

Het parcours

Gemarkeerde routes langs het parcours

Het roadbook

Posten

Elke post op het parcours. Life bases hebben een sluitingstijd in de lokale tijd van de wedstrijd.

  1. Start TOR330 - Tor des Géants

    48,5 km tot Valgrisenche

    0 km1.230 m

    1. Col d'Arp92.547
    2. Baite Youlaz12,82.044
    3. La Thuile19,11.468zo 15:30
    4. Rif. Deffeyes27,92.484
    5. Col Passo Alto30,72.716
    6. Bivacco Zappelli32,82.289
    7. Col de la Crosatie35,92.688
    8. Lac Du Fond37,62.439
    9. Planaval42,81.554
  2. BaseVita-Valgrisenche

    life base55,4 km tot Cogne

    48,5 km1.680 mSluit ma 05:00

    1. Rif. Chalet de L'epée54,92.391
    2. Col Fenêtre582.784
    3. Rhemes-Notre-Dame62,91.730
    4. Col Entrelor68,32.868
    5. Eau Rousse78,31.677ma 19:30
    6. Col Loson90,63.224
    7. Rif. Vittorio Sella95,22.591
    8. Valnontey100,91.682
  3. BaseVita-Cogne

    life base45,8 km tot Donnas

    104 km1.537 mSluit di 04:00

    1. Lillaz107,71.636
    2. Goilles Dessous109,81.844
    3. Rif. Sogno118,52.522
    4. Finestra Di Champorcher120,32.818
    5. Rif. Del Misérin122,42.567
    6. Rif. Dondena1262.190
    7. Champorcher131,61.458
    8. Pont Boset139,4780
    9. Bard146,8378
  4. BaseVita-Donnas

    life base54,1 km tot Gressoney

    149,8 km318 mSluit wo 00:00

    1. Pont-Saint-Martin151,9363
    2. Perloz155,6642
    3. Tour d'Hereraz156,4559
    4. La Sassa162,91.436
    5. Col Carisey166,42.110
    6. Rif. Coda167,32.212
    7. Crest - waypoint172,51.911
    8. Rif. Barma175,62.031wo 13:00
    9. Col di Marmontana179,82.319
    10. Lago Chiaro180,92.079
    11. Crenna dou Leuy182,62.279
    12. Colle Della Vecchia184,92.155
    13. Niel - La Gruba190,51.574wo 19:30
    14. Colle Lazoney193,92.357
    15. Bleckene - Lòò Superiore196,72.062
  5. BaseVita-Gressoney

    life base33,6 km tot Valtournenche

    203,8 km1.376 mSluit wo 23:00

    1. Rif. Alpenzu208,91.761
    2. Col Pinter213,42.713
    3. Cuneaz217,12.027
    4. Champoluc220,81.579do 13:00
    5. Saint-Jaques223,61.712
    6. Rif. Grand Tournalin228,62.533
    7. Col de Nannaz230,22.746
    8. Col Des Fontaines231,52.633
    9. Cheneil234,52.116
  6. BaseVita-Valtournenche

    life base49,6 km tot Ollomont

    237,5 km1.514 mSluit do 19:00

    1. Rif. Barmasse242,32.148
    2. Fenetre D'ersaz246,32.272
    3. Bivacco Vareton247,62.315
    4. Fenetre Du Tsan252,42.600
    5. Rif. Lo Magià256,12.048
    6. Rif. Cuney259,52.604
    7. Col de Chaleby261,92.581
    8. Bivacco Clermont264,22.740
    9. Col de Vessonaz264,72.715
    10. Oyace275,21.356vr 12:00
    11. Bruson Arp279,22.225
    12. Col Brison280,82.453
  7. BaseVita-Ollomont

    life base49,9 km tot TORX Finish Line

    287 km1.459 mSluit vr 17:00

    1. Rif. Champillon291,72.437
    2. Col de Champillon292,82.646
    3. Ponteille298,21.882
    4. Saint Rhemy306,61.601
    5. Bosses308,31.563za 06:00
    6. Merdeux - waypoint3162.262za 08:00
    7. Rif. Frassati317,52.529
    8. Col Malatrà319,52.798
    9. Rif. Bonatti325,12.025
    10. Mont de la Saxe332,31.988
    11. Rif. Bertone - waypoint332,61.955
    12. TORX Finish Line3371.230za 16:00

Parcoursgegevens gecontroleerd op 23 augustus 2026